Przyjaciele

Zdjęcie profilowe
Kasia
@kasia
Zdjęcie profilowe
Leszek
@leszek
Zdjęcie profilowe
Kamil
@kamil
Zdjęcie profilowe
Rafał
@tomek
Zdjęcie profilowe
Karol
@karol

Groups

Group logo of Spawacz
Spawacz
Grupa publiczna
Group logo of Monter
Monter
Grupa publiczna
Group logo of Co dziś spawałeś?
Co dziś spawałeś?
Grupa publiczna

Umiejętności

Umiejętność komunikacji
99%
Umiejętności techniczne
70%
Spawanie
89%

Cytat

Najważniejsze jest w życiu cieszenie się małymi sukcesami

Ewa

Saldo użytkownika

Saldo użytkownika 31 / Punkty
Newbie

Odznaki użytkownika

O mnie

Ewa Krab

Spawacz

Jestem spawaczką od sześciu lat i naprawdę kocham to, co robię. Praca ta pozwala mi nie tylko na tworzenie solidnych połączeń między metalowymi elementami, ale także na nawiązywanie kontaktu z ludźmi na różnych płaszczyznach.

Moja przygoda ze spawaniem rozpoczęła się jako pasja, którą rozwijałam przez wiele lat. Od samego początku fascynowało mnie to, jak precyzyjna i zaawansowana może być ta sztuka. Z upływem czasu zdobywałam doświadczenie w różnych rodzajach spawania, od MIG po TIG, i stale dążyłam do doskonalenia moich umiejętności.

Jednak to, co sprawia mi największą satysfakcję w mojej pracy, to interakcja z innymi ludźmi. Praca na placu budowy czy w warsztacie spawalniczym to nie tylko zadania techniczne, ale także wymaga współpracy, komunikacji i zrozumienia potrzeb klientów i współpracowników. Kocham, gdy mogę pomóc klientom realizować ich projekty.

Ponadto, praca jako spawaczka pozwoliła mi na rozwijanie się osobiście. Ciągle uczę się nowych technik, dostosowuję się do zmieniających się wymagań branży i dążę do doskonalenia siebie jako fachowca. Rozwój osobisty jest dla mnie równie ważny jak doskonalenie umiejętności zawodowych.

Podsumowując, jestem spawaczką o imieniu Ewa, z pasją do swojej pracy, ceniącą kontakt z ludźmi i nieustannie dążącą do rozwoju osobistego. Każdy dzień w mojej pracy to nowe wyzwanie i okazja do nauki, a to naprawdę motywuje mnie do tego, aby być najlepszą w tym, co robię.

Media